Izrael dél-libanoni jelenlétéről is tárgyalnak a Genfben zajló amerikai-iráni tárgyalások első fordulójában, és „konfliktuscsökkentő központ” létrehozását is tervezik, valamint Washingtonban is újraindulnak a közvetlen izraeli-libanoni tárgyalások...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua