Izrael dél-libanoni jelenlétéről is tárgyalnak a Genfben zajló amerikai-iráni tárgyalások első fordulójában, és "konfliktuscsökkentő központ" létrehozását is tervezik, valamint Washingtonban is újraindulnak a közvetlen izraeli-libanoni tárgyalások - jelentette az izraeli média hétfőn.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk