Irán kemény üzenetet küldött: Izraelnek távoznia kell Dél-Libanonból

Izrael dél-libanoni jelenlétéről is tárgyalnak a Genfben zajló amerikai-iráni tárgyalások első fordulójában, és "konfliktuscsökkentő központ" létrehozását is tervezik, valamint Washingtonban is újraindulnak a közvetlen izraeli-libanoni tárgyalások - jelentette az izraeli média hétfőn.

Irán kemény üzenetet küldött: Izraelnek távoznia kell Dél-Libanonból

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!