Ez sem a MÁV napja: megint lerobbant a vonat, utasok vesztegeltek az állomáson
Ezért bosszankodhatnak az utasok, így közelekednek a pótlóbuszuk a győri fővonalon.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Ezért bosszankodhatnak az utasok, így közelekednek a pótlóbuszuk a győri fővonalon.
- Hirdetés -