Ez sem a MÁV napja: megint lerobbant a vonat, utasok vesztegeltek az állomáson

Ezért bosszankodhatnak az utasok, így közelekednek a pótlóbuszuk a győri fővonalon.

Ez sem a MÁV napja: megint lerobbant a vonat, utasok vesztegeltek az állomáson

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Feol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!