Lannert Judit: ha az igazgató úgy dönt, a pedagógusok is dolgozhatnak home office-ból hétfőn és kedden
Az oktatási miniszter azt írta, hogy bár az iskolai tanév véget ért, de például a szakképzésben szakmai gyakorlatok vannak, a felsőoktatásban még mindig vizsgáznak a diákok.
- Hirdetés -
