Lannert Judit: ha az igazgató úgy dönt, a pedagógusok is dolgozhatnak home office-ból hétfőn és kedden

Az oktatási miniszter azt írta, hogy bár az iskolai tanév véget ért, de például a szakképzésben szakmai gyakorlatok vannak, a felsőoktatásban még mindig vizsgáznak a diákok.

Lannert Judit: ha az igazgató úgy dönt, a pedagógusok is dolgozhatnak home office-ból hétfőn és kedden

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Eduline

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!