A továbbjutás után a horvátok kapitánya kíméletlenül beszólt az angoloknak
Horvátország a vártnál nehezebben jutott tovább az L-csoportból a labdarúgó-világbajnokságon. Luka Modricék 2-1-re nyertek Ghána ellen az utolsó, 3. fordulóban, a siker után pedig óriási feszültség szakadt ki több játékosból. Zlatko Dalic szövetségi kapitány sem fogta vissza magát, a szakember az angol válogatottnak szúrt oda.
- Hirdetés -
