Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A továbbjutás után a horvátok kapitánya kíméletlenül beszólt az angoloknak

Horvátország a vártnál nehezebben jutott tovább az L-csoportból a labdarúgó-világbajnokságon. Luka Modricék 2-1-re nyertek Ghána ellen az utolsó, 3. fordulóban, a siker után pedig óriási feszültség szakadt ki több játékosból. Zlatko Dalic szövetségi kapitány sem fogta vissza magát, a szakember az angol válogatottnak szúrt oda.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu