A továbbjutás után a horvátok kapitánya kíméletlenül beszólt az angoloknak

Horvátország a vártnál nehezebben jutott tovább az L-csoportból a labdarúgó-világbajnokságon. Luka Modricék 2-1-re nyertek Ghána ellen az utolsó, 3. fordulóban, a siker után pedig óriási feszültség szakadt ki több játékosból. Zlatko Dalic szövetségi kapitány sem fogta vissza magát, a szakember az angol válogatottnak szúrt oda.

A továbbjutás után a horvátok kapitánya kíméletlenül beszólt az angoloknak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!