37 misszióvezetőt hív vissza a Külügyminisztérium
A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását – jelentette be Facebook-posztban Orbán Anita. A 37-es névsort a jövő héten teszik közzé, miután azt Sulyok Tamás államfő aláírta. Annyit lehet tudni, hogy a váltások érintik a legfontosabb posztokat is.
- Hirdetés -
