37 misszióvezetőt hív vissza a Külügyminisztérium

A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását – jelentette be Facebook-posztban Orbán Anita. A 37-es névsort a jövő héten teszik közzé, miután azt Sulyok Tamás államfő aláírta. Annyit lehet tudni, hogy a váltások érintik a legfontosabb posztokat is.

37 misszióvezetőt hív vissza a Külügyminisztérium

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Itthon

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!