Áramfogyasztás: erre kér mindenkit Kapitány István miniszter a hőség miatt
A rendkívüli hőség miatt áramfogyasztás-csökkentésre kérte a lakosságot Kapitány István, aki szerint néhány egyszerű változtatással mindenki hozzájárulhat a biztonságos villamosenergia-ellátáshoz.
- Hirdetés -
