Áramfogyasztás: erre kér mindenkit Kapitány István miniszter a hőség miatt

A rendkívüli hőség miatt áramfogyasztás-csökkentésre kérte a lakosságot Kapitány István, aki szerint néhány egyszerű változtatással mindenki hozzájárulhat a biztonságos villamosenergia-ellátáshoz.

Áramfogyasztás: erre kér mindenkit Kapitány István miniszter a hőség miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 168.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!