Száraz fű és aljnövényzet égett Bélmegyeren
Száraz fű és aljnövényzet égett tegnap kora délután Bélmegyeren. A tűz mintegy két hektáros területet érintett, a lángok terjedését egy erőgép körbetárcsázással akadályozta meg. A békéscsabai hivatásos és a békési önkormányzati tűzoltók egy vízsugárral avatkoztak be, majd eloltották a még izzó, füstölő részeket. Az eset során személyi sérülés nem történt – tájékoztatott a katasztrófavédelem. A Száraz fű és aljnövényzet égett Bélmegyeren nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.
- Hirdetés -
