Bejelentés: Bagnaia év végén távozik a Ducatitól
Marquez hosszabbítása után egy nappal a Ducati közölte: kétszeres világbajnokuk a szezon végén távozik tőlük – várhatóan csak idő kérdése, hogy az Aprilia bejelentse az érkezését.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Marquez hosszabbítása után egy nappal a Ducati közölte: kétszeres világbajnokuk a szezon végén távozik tőlük – várhatóan csak idő kérdése, hogy az Aprilia bejelentse az érkezését.
- Hirdetés -