Négy város, egy mindent átható érzés: itt van Dánielfy és a Honeybeast közös dala
Megérkezett a Honeybeast és Dánielfy első közös dala, a Bárcsak lennék. A dalhoz készült videoklip négy városban – Rómában, Londonban, Párizsban és Prágában – forgott. A dal szövegét Bencsik-Kovács Zoli és Dánielfy Gergő közösen jegyzik: mindkettejük sorai optimisták, jó hangulatúak, ugyanakkor megőriznek egy karakteres fanyarságot is. „Szerintem ez egy nagyon kedves, vidám dal. Eleinte...
- Hirdetés -
