Hiába lesz egyre olcsóbb a kerozin, az utasok aligha érzik majd a hatását
A légitársaságoknak esze ágában sincs visszacsökkenteni a jegyárakat a korábbi szintre, hiába jött létre az amerikai-iráni tűzszünet. Inkább zsebre teszik a különbözetet.
- Hirdetés -
