Hiába lesz egyre olcsóbb a kerozin, az utasok aligha érzik majd a hatását

A légitársaságoknak esze ágában sincs visszacsökkenteni a jegyárakat a korábbi szintre, hiába jött létre az amerikai-iráni tűzszünet. Inkább zsebre teszik a különbözetet.

Hiába lesz egyre olcsóbb a kerozin, az utasok aligha érzik majd a hatását

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart - Gazdaság

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!