Novák Előd kifizetné a „szivárványos rongyok” eltávolítása miatti bírságot
Vasárnap délutánra eltűntek a Pride hónapot szimbolizáló LMBTQ-zászlók a budapesti Erzsébet hídról, és több videó is azt bizonyítja, hogy egy ismeretlen férfi egyenként a Dunába dobta azokat. A Mi Hazánk képviselője, Novák Előd másnap örömét fejezte ki az akció miatt, és … Tovább »
- Hirdetés -
