Novák Előd kifizeti a Pride-zászlók Dunába hajítása miatti bírságot

A rendőrség rongálás miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen azt követően, hogy kihelyezésük után egy nappal eltűntek a szivárványos lobogók az Erzsébet hídról. Az esetről egy videó kering az interneten, amelyen az látható, amint valaki éppen leszaggatja a helyéről, majd a Dunába dobja az egyik Pride-zászlót.

Novák Előd kifizeti a Pride-zászlók Dunába hajítása miatti bírságot

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!