Az ellenőrzött sofőrök egyharmada követett el valamilyen szabálysértést
Lezárult a belügyminisztérium nagyszabású ROADPOL, vagyis az európai közlekedési rendőrségek hálózatának tagjaival közösen lefolytatott akciója, amit június 15. és 21. között hajtottak végre. A fokozott közúti ellenőrzési akció eredményei lesújtóak, ugyanis az ellenőrzések során a sofőrök mintegy egyharmadánál találtak valamilyen szabálytalanságot és róttak ki szabálysértési bírságot. A hét napig tartó akció során több mint 66 […]
- Hirdetés -
