200 milliárd dollárnyi, Satoshi-korabeli bitcioint lopnának el a New York-i bíróságon keresztül
Ahogyan arról nemrégiben beszámoltunk, több mint 39 ezer régi bitcoin-társa sorsáról dönthetnek az Egyesült Államokban, miután egy New York-i perben magánszemélyek hada próbálja visszaszerezni jogi úton a több mint egy évtizede mozdulatlan tárcák feletti tulajdonjogot. A legkülönlegesebb tulajdonjogi vita azért is aggasztó, mivel a stratégia nem az érvelésen, hanem a csenden alapul – azon, hogy […] Megjelent a BitcoinBázis oldalon.
- Hirdetés -
