Az okostelefon után az iskolai AI-használatot is betiltja Norvégia
A kormány szerint félő, hogy a mesterséges intelligencia használata rontja a tanulmányi eredményeket.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A kormány szerint félő, hogy a mesterséges intelligencia használata rontja a tanulmányi eredményeket.
- Hirdetés -