Az okostelefon után az iskolai AI-használatot is betiltja Norvégia

A kormány szerint félő, hogy a mesterséges intelligencia használata rontja a tanulmányi eredményeket.

Az okostelefon után az iskolai AI-használatot is betiltja Norvégia

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HWSW

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!