Átfogó átalakítás jön a hazai közösségi közlekedésben
A kormány döntése alapján új, százszázalékos állami tulajdonú, országos közlekedésszervező és országos gördülőállomány-kezelő társaság jön létre a közösségi közlekedés versenyképességének és hatékonyságának javítása érdekében.
