Négy egymást követő győzelem és négy világrekord után idén ismét a Shell Eco-marathon trófeáját célozza meg a Széchenyi István Egyetem SZEnergy csapata. A hallgatók a lengyelországi verseny előtt mutatták be továbbfejlesztett elektromos járművüket, amelytől nemcsak az újabb címvédést, hanem saját világcsúcsuk megdöntését is várják.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → autopro