Bár a debreceni CATL-üzemben már megkezdődött az akkumulátormodulok gyártása, a sorozatgyártásra szánt akkumulátorcellák továbbra sem készülnek Magyarországon. A csúszás miatt a Mercedes-Benz egyelőre Kínából szerzi be új elektromos haszonjárművéhez szükséges akkumulátorokat, miközben a debreceni gyár a szükséges hatósági engedélyekre vár.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → autopro