Vezető nélkül tett meg egy kört a Nordschleifén egy Xiaomi

A világon először ment körbe a Nordschleifén önvezető elektromos autó. A Xiaomi YU7 GT pilóta nélkül ment körbe a Nürburgring Nordschleife 21 kilométeres pályáján - a 73 kanyar és 300 méteres szintkülönbség leküzdése sem okozott gondot.

Vezető nélkül tett meg egy kört a Nordschleifén egy Xiaomi

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → autopro

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!