Verstappen szerint végre jó irányba indult el a Red Bull
Bár nem sikerült nyernie hazai pályán a Red Bullnak, Max Verstappen szerint sok pozitívumot hozott az Osztrák Nagydíj, amely után ismét közelebb került az élmezőnyhöz a bajnokságban.
- Hirdetés -
