Bár nem sikerült nyernie hazai pályán a Red Bullnak, Max Verstappen szerint sok pozitívumot hozott az Osztrák Nagydíj, amely után ismét közelebb került az élmezőnyhöz a bajnokságban.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Formula
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!