Hiába marasztalták, a vb-búcsú után távozik a népszerű szövetségi kapitány
Miután biztossá vált, hogy Skócia nem jut tovább a csoportkörből a 2026-os labdarúgó-világbajnokságon, Steve Clarke szövetségi kapitány bejelentette lemondását. Ezt a Skót Labdarúgó-szövetség (SFA) nehezen, de elfogadta. A népszerű szakember hét év után távozik a csapattól.
- Hirdetés -
