Miután biztossá vált, hogy Skócia nem jut tovább a csoportkörből a 2026-os labdarúgó-világbajnokságon, Steve Clarke szövetségi kapitány bejelentette lemondását. Ezt a Skót Labdarúgó-szövetség (SFA) nehezen, de elfogadta. A népszerű szakember hét év után távozik a csapattól.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport