Karácsony Gergely most kapta kézhez a bírósági végzést, hogy megszüntetik a tavalyi Budapest Pride megszervezése miatt indított büntetőeljárást
Éppen a Budapest Pride előtt kapta kézhez a bírósági végzést Karácsony Gergely, amelyben azt közlik vele, hogy megszüntették az ellene indított büntetőeljárást a tavalyi rendezvény megszervezéséért. A főpolgármester a közösségi oldalán mutatta meg a dokumentum egy részletét.
- Hirdetés -
