Túlélőkalauz a nyári hőséghez: Szabad-e edzeni a tomboló kánikulában?
Ahogy a hőmérő higanyszála tartósan átlépi a 30-35 fokot, még a legmotiváltabbakban is felmerül a kérdés: „Vajon az egészségemet szolgálom azzal, ha most lemegyek futni, vagy egyenesen az intenzív osztályra hajtok?”
- Hirdetés -
