A Debreceni Egyetem rektora és felesége is díjat vehetett át a DEAC évadzáróján
Kilencedik alkalommal rendezte meg nagyszabású évadzáró ünnepségét a DEAC a HALL-ban. Az egyetemi klub tájékoztatása szerint a sportolók rendkívül sikeres szezont tudhatnak maguk mögött: a női futsalosok megvédték bajnoki címüket, a férfiak az NB I negyedik helyén végeztek. Az NB III-as labdarúgók bronz-, a jégkorongozók az OB1-ben ezüstérmet szereztek, a kosarasok pedig sorozatban negyedszer jutottak […]
- Hirdetés -
