Vészjelzés a szakrendelőkből: sokkoló adatok láttak napvilágot, van, ahol 85 napot kell várni az orvosra!
Rendkívül riasztó eredményeket hozott a Medicina 2000 Járóbeteg Szakellátási Szövetség legfrissebb kutatása. Az adatok szerint a hazai szakrendelőkben átlagosan már több mint egy hónapot kell várniuk a betegeknek egyetlen időpontra, ráadásul a vizsgált 23 szakterület közül mindössze háromban történt minimális javulás. Van, ahol a betegeknek 85 napot kell várniuk az orvosra.
- Hirdetés -
