Az áramfogyasztás csökkentését kéri az esti órákban a gazdasági és energetikai miniszter
A villamosenergia-ellátás biztonságos és zavartalan működése érdekében az áramfogyasztás csökkentésére kéri a lakosságot a 18 és 21 óra közötti időszakban Kapitány István gazdasági és energ
- Hirdetés -
