Az áramfogyasztás csökkentését kéri az esti órákban a gazdasági és energetikai miniszter

A villamosenergia-ellátás biztonságos és zavartalan működése érdekében az áramfogyasztás csökkentésére kéri a lakosságot a 18 és 21 óra közötti időszakban Kapitány István gazdasági és energ

Az áramfogyasztás csökkentését kéri az esti órákban a gazdasági és energetikai miniszter

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kanizsa Újság

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!