Idehaza épít üzemet Kelet-Európa legnagyobb vérplazma feldolgozója
A jövő év végén kellene induljon a termelés az új, ukrán tulajdonú gyógyszergyárban.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A jövő év végén kellene induljon a termelés az új, ukrán tulajdonú gyógyszergyárban.
- Hirdetés -