Bemutatkozik a norvégok fekete felsője – a játéknap mezei
A vb játéknapján az I- és a J-csoportban rendeznek két-két mérkőzést. A legutóbbi két vb győztese, Franciaország és Argentína egyaránt az első számú felszerelésében játszik, míg a Szenegál ellen pályára lépő Norvégia a közönségkedvenc fekete váltómezét használja majd.
- Hirdetés -
