Gyalog kelt át a Velencei-tavon Kürti Gábor – Odavan a szezon, sorra zárnak be a strandok
Olyan kevés a víz a Velencei-tóban, hogy akár gyalog is át lehet kelni rajta. Kürti Gábor, a Magyar Kerékpárosklub elnöke és a hazai biciklis élet központi alakja a hétvégén pontosan ezt tette: a 35 fokos hőségben egyszerűen átsétált a tavon, a megdöbbentő akcióról képeket és videót tett közzé közösségi oldalán.
- Hirdetés -
