Mostantól mélyen a zsebedbe kell nyúlnod, ha ilyen hulladékot adnál le a MOHU-nál
Eddig sokaknak természetes volt, hogy ezt a hulladékot ingyen leadhatják, júliustól azonban változik a rendszer. Aki felújít vagy bont, annak mostantól új költséggel is számolnia kell.
- Hirdetés -
