Drágul az iPhone: Tim Cook kijelentette, az Apple emelni fogja az árakat a mesterséges intelligencia fellendülése okozta memóriahiány miatt
Az Apple a memóriachipek és a tárhelyek költségeinek hirtelen emelkedése miatt áremelést tervez eszközeit illetően, jelentette ki a cég vezérigazgatója, Tim Cook a The Wall Street Journalnak adott interjújában. Elmondása szerint a gyártó régóta pr...
- Hirdetés -
