Drágul az iPhone: Tim Cook kijelentette, az Apple emelni fogja az árakat a mesterséges intelligencia fellendülése okozta memóriahiány miatt

Az Apple a memóriachipek és a tárhelyek költségeinek hirtelen emelkedése miatt áremelést tervez eszközeit illetően, jelentette ki a cég vezérigazgatója, Tim Cook a The Wall Street Journalnak adott interjújában. Elmondása szerint a gyártó régóta pr...

Drágul az iPhone: Tim Cook kijelentette, az Apple emelni fogja az árakat a mesterséges intelligencia fellendülése okozta memóriahiány miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!