Az Apple a memóriachipek és a tárhelyek költségeinek hirtelen emelkedése miatt áremelést tervez eszközeit illetően, jelentette ki a cég vezérigazgatója, Tim Cook a The Wall Street Journalnak adott interjújában. Elmondása szerint a gyártó régóta pr...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua