Vészjelzés a kórházakból: nem a pénz, hanem az ember hiányzik
A magyar egészségügy legnagyobb problémája továbbra is a szakemberhiány, miközben a kórházak adóssága újratermelődik, a várólisták pedig nehezen csökkenthetők – mondta Tóth Gábor, a Magyar Kórházszöve ...
- Hirdetés -
