Már csak néhány év és összeomlik az emberiség? Kutatók riasztó modellt tettek közzé

Matematikai modellek lefuttatása után arra a következtetésre jutottak a kutatók, hogy egy súlyos, globális katasztrófa esetén pár évtized alatt eltűnhet az emberi populáció körülbelül fele.

Már csak néhány év és összeomlik az emberiség? Kutatók riasztó modellt tettek közzé

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!