A magyar egészségügy legnagyobb problémája továbbra is a szakemberhiány, miközben a kórházak adóssága újratermelődik, a várólisták pedig nehezen csökkenthetők – mondta Tóth Gábor, a Magyar Kórházszöve ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu