Vészjelzés a kórházakból: nem a pénz, hanem az ember hiányzik

A magyar egészségügy legnagyobb problémája továbbra is a szakemberhiány, miközben a kórházak adóssága újratermelődik, a várólisták pedig nehezen csökkenthetők – mondta Tóth Gábor, a Magyar Kórházszöve ...

Vészjelzés a kórházakból: nem a pénz, hanem az ember hiányzik

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!