Júliusban kerül a képviselők elé a szülő-gondozó törvény, az első kifizetések októberben várhatók
A szülő-gondozókról szóló törvényjavaslat július elején kerül a parlament elé, az első kifizetések pedig októberben várhatók azon szülők számára, akik sajátos nevelési igényű vagy krónikus beteg gyermekükről gondoskodnak, közölte Đuro Macut miniszterelnök hétfőn a Szerbiai RTV reggeli műsorában. A kormány pénteki ülésén elfogadták a szülő-gondozókról szóló törvényjavaslatot. Az új jogszabály havi 65 ezer dináros juttatást […]
- Hirdetés -
