A Bármi áron megtartani – vagy minőségi magyar oktatást építeni? című, a Szabad Magyar Szó portálon megjelent cikkel vitára érdemes témát vetett fel Kőrösi Gábor a vajdasági magyar oktatás helyzetéről. Vajdasági magyar pedagógusként közel harminc évet töltöttem a pályán. Diplomás történelemtanárként kezdtem dolgozni, majd az Újvidéki Egyetem Bölcsészettudományi Karának Történelem Tanszékén magiszteri fokozatot szereztem. Kutatási […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó