45 fokos HÉV-en zötyögve posztolt a miniszter
Vitézy Dávid posztjában megerősítette, hazahoznának 700 milliárdot légkondicionált HÉV- és InterCity szerelvényekre.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Vitézy Dávid posztjában megerősítette, hazahoznának 700 milliárdot légkondicionált HÉV- és InterCity szerelvényekre.
- Hirdetés -