45 fokos HÉV-en zötyögve posztolt a miniszter

Vitézy Dávid posztjában megerősítette, hazahoznának 700 milliárdot légkondicionált HÉV- és InterCity szerelvényekre.

45 fokos HÉV-en zötyögve posztolt a miniszter

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!